Special Queen

0
77%
77
Awesome

50% Sativa/50% Indica, doskonała dla użytkowników medycznych. Łatwa w uprawie nawet dla początkujących growerów. Haj wgniata w fotel, ogarniając całe ciało.

  • Smak
    8
  • Zapach
    6
  • Moc
    9

Special Queen Cannabis jest stosunkowo łatwa w uprawie i pielęgnacji, idealnie nadaje się dla początkujących growerów. Jest to hybryda stworzona w Holandii przez Royal Queen Seeds.
Genetycznie to 50% Indica, mająca swe korzenie na Bliskim Wschodzie i 50% Sativa.

Może być uprawiana w warunkach indoor oraz outdoor. Uprawiana na wolnym powietrzu przy dostępie do ogromnej ilości słońca może wyrosnąć do 3 metrów i obdarzyć nas trzykrotnie większym plonem niż hodowana indoor.

Odmiana jest bardzo odporna na pleśnie i grzyby, może być uprawiana nawet tam, gdzie występują ogromne wahania temperatur.

Gotowa do zbioru jest już po 8 tygodniach kwitnienia.

Haj wgniata w fotel..obejmuje całe ciało, jest energetyczny i doskonale uśmierza ból. Działanie jest pobudzające, radosne i relaksujące. Medycznie dobrze sprawdza się przy dolegliwościach trawiennych, takich jak nudności i wymioty. Wielu użytkowników sięga po Special Queen przy padaczce, jaskrze, astmie i chorobach kostno-stawowych.

Polecana jest także w zaburzeniach psychicznych połączonych z zaburzeniami, takich jak bulimia czy anoreksja.

Lista medycznych właściwości tego szczepu jest bardzo długa.

specialqueen1 specialqueen2

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy