Snoop Dogg szuka wolontariuszy, aby testowali jego marihuanę. Ktoś chętny?

Snoop Dogg, wszystkim dobrze znany raper i wielbiciel marihuany przygotował coś specjalnego dla palaczy. Światowej sławy muzyk zainwestował środki w badania nad nowym szczepem z jego prywatnej hodowli, który podobno ma największą ilość THC sposób wszystkich odmian.
Informacje na temat tej odmiany nie są na razie znane, wiadomo jednak, że ma być wyjątkowa pod względem zawartości THC. Wiadomo coś jednak natomiast testów, potwierdzono, że osoby, które zgłoszą się do badania będą zatrudnieni w laboratoriach. Będą sprawdzać efekty tej bardzo silnej odmiany na własnej skórze. Snoop Dogg oferuje możliwość palenia osobom w każdej kategorii wiekowej, oczywiście powyżej 21 lat.
Obecnie nie ma informacji na temat wynagrodzenia finansowego dla uczestników badań. Możliwe, że nowy tajemniczy szczep stanie się sprawcą zamieszania wśród palaczy i plantatorów na całym świecie.

www.thesmonkey.com
www.thesmonkey.com

W związku z tym, że Snoop niedawno ruszył ze swoją własną marką marihuany, przygotował również konkurs na najlepszą nazwę dla tej odmiany, która może zastąpić dotychczasową nazwę Tangerine Man. Jak wziąć udział w konkursie? Napisz do Snoopa na e-mail info@leafsbysnoop.com i zgłoś swoją propozycję nazwy.

Dodaj komentarz