Nowość – legalna e-marihuana w Europie?

1

Jesteśmy właśnie świadkami bardzo ciekawego eksperymentu rodem z USA – na rynki kilku krajów europejskich wprowadzono produkt z kanabinoidami w składzie bez wcześniejszego pozwolenia od rządu. Producent mówi o wykorzystaniu luk w prawie i pozostawia ewentualne zdelegalizowanie produktu na barkach sądów, czyli “Wy mi udowodnijcie że robię coś złego, a nie ja, że działam zgodnie z prawem” – będzie ciekawie.

Elektroniczny papieros o nazwie KanaVape ma zawierać wszystkie kanabinoidy oprócz psychoaktywnego THC i dzięki temu producent zapewnia, że nie łamie prawa, ponieważ nie sprzedaje zabronionych substancji (THC), a tylko produkt z CBD, który relaksuje ale nie daje narkotycznego haju.

O produkcie możecie bardzo dokładnie przeczytać na kanavape.com – ten e-skręt ma nie pachnieć ziółkiem i być przygotowany z najwyższej jakości ekologicznego surowca uprawianego na terenach Czech, Francji oraz Hiszpanii – jak pisze producent, kupując KanaVape przyczyniasz się do bardziej zielonego świata :).

We Francji minister zdrowia Marisol Touraine już zapowiada wytoczenie procesu sprzedawcom e-skręta, podobnie jest w Wielkiej Brytanii, gdzie wiele organizacji zapowiedziało poskarżenie się do rządu na ten produkt. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, faktem jest że producent KanaVape znalazł niezwykle ciekawą lukę w prawie i odważnie przygotował się do jej wykorzystania, bardzo możliwe produkt zostanie w Europie na dłużej, a być może zawita również do Polski.

Godne podziwu jest podejście To wy mi udowodnijcie, że nie mam racje, póki co wprowadzam produkt na rynek, dzięki temu chociaż na początku stycznia mieszkańcy kilku europejskich krajów będą mogli legalnie zrelaksować się przy wyciągu z marihuany.

About Author

Miłośnik wolności i świadomego podejścia do życia.