Moby Dick

Król Moby Dick to jedna z najbardziej popularnych odmian na świecie – zarówno na indoor jak i outdoor. To hybryda z przewagą sativy (80/20), wyselekcjonowany klon przesłynnej White Widow i owianego sławą Haze – najbardziej zasłużonych odmian Dinafem.

Zdecydowanie topowa odmiana tego producenta, co potwierdzają liczne zwycięstwa, między innymi „Girl of the Year”, najlepsza sativa w Summer Cup 2011, Copa del Planta i największa ilość komentarzy w „Biblii Odmian”. 

Zbiory są bardzo duże – o pierwszorzędnych, zbitych topach i sporej ilości żywicy.
Kwitnie po około 65-70 dniach. Po Haze odziedziczył nieprzeciętny aromat, moc i jakość. THC zmierzono na poziomie 21%.. nie polecamy osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym temacie. 😉

Moby Dick pierwszoplanowo kojarzy się z jego działaniem – ogromną mocą i psychoaktywnością. Każdy, kto kiedykolwiek hodował Moby’ego, jako główną właściwość komentuje brutalną moc i niszczycielski efekt. Już 2-3 buchy wystarczą, by poczuć intensywny haj – umysłowy i psychoaktywny. 

 moby

One Comment

Dżefrej 26 kwietnia 2018 Reply

Jarałem Alaskan Ice, też White Widow x Haze z Greenhouse,a kilka lat temu. Nie mogłem skruszyć bo tak się kleił, zajarałem z fify. Efekt jakiego dano nie czułem, urwało mi nogi 🙂 . Dzięki za wpis, na pewno spróbuję jak pojadę tam gdzie trzeba 🙂 pozdro

Dodaj komentarz