Marihuana jeszcze lepsza dzięki e-papierosom?

0

Macie e-papierosa? Nie wyrzucajcie go jeszcze. Naukowcy z Uniwersytetu w szwajcarskim Lusanne twierdzą, że elektryczne papierosy mogą nam zaoferować bezpieczną i skuteczną metodę zażywania medycznej marihuany. Naukowcy sami wytworzyli olej z zawartością marihuany do użytku w e-papierosie i mogli pochwalić się pozytywnymi wynikami.

Nie od dziś wiadomo, że waporyzacja jest bardziej zdrowa od standardowego palenia. Przyjmowanie marihuany z e-papierosa nie tylko uwalnia nas od dymu, ale także pozwala nam przyjmować mniejsze i częstsze dawki w ciągu dnia. To doskonała metoda do zastosowania cannabinoidów. Jej celem jest, aby pacjent został wyleczony bez skutku negatywnych skutków, który w tym przypadku jest rozumiany jako haj.

Naukowcy stworzyli specjalny liquid na bazie marihuany. Uzyskano go w ten sposób, że za pomocą butanu wyodrębniono aktywne cząstki konopi i tym sposobem stworzono skoncentrowany olej. Na końcu zbadano jak ten olej będzie się sprawdzał w dostępnych na rynku waporyzatorach. Badanie to pojawiło się w Scientific Reports, który ukazuje się w sieci dzięki Nature Publishing Group.
Wyjaśniono tam między innymi w jaki sposób można spożywać terapeutyczne dawki marihuany w elektronicznym papierosie, aby się nie upalić i nie doznać uczucia haju. O tym sposobie jest coraz głośniej i nie ma w tym nic dziwnego. To wygodny i efektywny sposób na konsumpcję marihuany.

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy