Kursy uprawy marihuany?

0

Marihuana od dłuższego czasu zyskuje coraz większą popularność na świecie. Nowe państwa przekonują się do pozytywów związanych z tą substancją.  Jednocześnie, coraz to nowe badania wskazują wyraźnie na to, że marihuana nie tylko nie jest tak szkodliwa jak papierosy, czy alkohol. Mało tego, okazuje się, że kannaboidy są również niezwykle pomocne i często skutecznie radzą sobie z pewnymi dolegliwościami. 

The Kwantlen Polytechnic University w Vancouver, to szkoła, która stała się pewnego rodzaju pionierem. Mianowicie, szkoła ta oferuje kursy z zakresu przygotowania do prowadzenia własnej hodowli marihuany. W Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie jest to już coś całkowicie normalnego, ale wielu osób nadal potrzebuje wskazówek w tym temacie.

Sam kurs nosi ciekawą nazwę, gdyż zatytułowano go jako „Wprowadzenie do profesjonalnego zarządzania marihuaną do celów medycznych w Kanadzie”. Sam kurs według informacji znalezionych na stronie (serio, polecam poczytać. Ciekawa broszurka), ma trwać 14 tygodni i obejmować takie moduły jak na przykład produkcja, kwestie prawne (szalenie istotny aspekt zwłaszcza w związku z tak istotną sprawą), przypadki medyczne i sposoby opracowania różnych lekarstw oraz marketing oraz sprzedaż. Sama nauka ma się skupiać głównie na medycznej marihuanie (która w Kanadzie jest produktem powszechnym), a każdy moduł to kosz rzędu 1250 dolarów (szybko się zwraca).

Dyrektorem kursu jest Tegan Adams, który jest niezwykle dumny ze swojego pomysłu. Nie można mu tego odmówić, takie kursy jeżeli dobrze zorganizowane, mogą być niezwykle ciekawe. Wszystkich póki, co ciekawi to jaka tak właściwie będzie frekwencja. Jeżeli okaże się, że będzie bardzo wysoka, to możemy właśnie być świadkiem czegoś zupełnie nowego na rynku.

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy