Ceny marihuany w Polsce

48

Na samym początku mojej przygody z marihuaną byłem święcie przekonany, że w całej Polsce ten towar kosztuje tyle samo ile u mnie – przekonanie wzięło się za pewne przyzwyczajenia, że za ten sam produkt zazwyczaj zapłacę tyle samo na północy, południu, wschodzie czy zachodzie Polski. A jak jest z marihuaną? Co nieco dowiesz się w tym artykule.

Na Śląsku i w Opolskim cena marihuany wynosi zazwyczaj od 30 do 50 złotych zależnie od jakości, bardzo często sprzedawane są również “gramy” którym bliżej do połówki. Cena za hasz to około 30 złotych.

W Warszawie już znacznie drożej, zwiększone zapotrzebowanie na popularny towar wywindował ceny do pułapu 50zł za gram, a haszu okolicach 30-40 złotych.

W Poznaniu i we Wrocławiu rzadko można już spotkać sprzedawców proponujących sztukę za 30 złotych – niemal zawsze jest to 40 złotych, a towar nie najwyższej jakości.

Od przyjaciół z Radomia dowiedziałem się, że na wschodzie Polski jest jeszcze drożej, cena potrafi sięgać nawet 55zł za gram, a zazwyczaj kupuje się połówki.

Z opinii znajomych mogę jednak pozytywnie stwierdzić, że coraz częściej kupujemy ważone gramy, czyli rzeczywiście otrzymujemy tyle za ile płacimy.

A jak u Was z cenami? Podawajcie stawki wraz z miastem w komentarzach!

About Author

Miłośnik wolności i świadomego podejścia do życia.

48 komentarzy

 1. na wybrzeżu sztuka import z Holandii po pięć dyszek
  a taki z nasionkami to za dyszki trzy \\\Kashubian skunk///
  macha bucha świętego z płuca całego
  *~* zdrowaś Mario

 2. Pingback: Na co wydajemy za dużo cz. 2 | jasna strona ekonomii

 3. Ostrowiec Świętokrzyski (woj. Świętokrzyskie)
  30 za poloczka
  40 wagowy gnieciuch albo jakiś dobrze uprawiony sprzęcik
  50 nederlandy

 4. W Wałbrzychu dostaniecie przeważnie gieta za 30zł ale średniej jakości albo na dzielnicy piaskowa góra za 40zł zawsze dobrej jakości niekiedy prosto z drzewa 🙂

  • Zgadzam się z Tobą że na Piaskach w Wch-u jest dobry siuwaks za 40pln…….ale że z tym textem PROSTO Z DRZEWA…..to przesadziłeś……..bo mokre buds są dużo słabsze niż normalnie wysuszone,to po primo…….pozdro ziom!

 5. Pingback: Jak wygląda gram marihuany? | SuperTrawka - marihuana, haszysz, thc, konopie i informacje na temat

 6. Kraków Nowa Huta 30zł dobry giet lub coś lepszego drożej pięć złotych, albo coś gorszego poniżej 30 złotych

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy