Bubba Kush

Istnieje wiele różnych odmian konopi, a każdą z nich charakteryzuje własny, niepowtarzalny haj. Najważniejsze, by odnaleźć taką trawkę, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby – niezależnie od tego czy chcesz odpocząć i obejrzeć film, porządnie się wyspać czy grubo zabalować. 

Bubba Kush powstała na bazie odmiany Kush. Należy do rodziny Indica i jest stosowana głównie do celów medycznych. Najbardziej popularna jest w Kalifornii, gdzie owiana jest sławą ogromnej mocy i świetnej jakości, a także długotrwałych efektów psychoaktywnych.

Jak rośnie?

Dokładnie tak jak większość odmian z dominacją Indica, jest dostosowana do uprawy przy niskim zagęszczeniu. Dzięki temu rośliny mogą korzystać z ciepła gleby, odwdzięczając się ponad 500 gramowym plonem na metr kwadratowy w uprawie indoor. 

Na polance może się to różnić, w zależności od warunków klimatycznych. 

Bubba Kush najlepiej czuje się w suchym klimacie, a okres kwitnienia trwa 8-9 tygodni. 

Dojrzała roślina jest krzaczasta, z jasno i ciemnozielonymi, wyraźnymi trychomami z odrobiną bursztynu. Na górze i po bokach wyrastają jej bladopomarańczowe i żółte włoski. 

Zapach i smak

Bubba Kush ma delikatny zapach skunka z przeważającą nutą sosny i cytrusów, co można wyczuć w jego charakterystycznym smaku. Dym jest gryzący, może powodować kaszel po buchu.

Jak ją palić najlepiej?

Najlepiej wyciągnąć z szafy bongo. Haj będzie wówczas trwał od 2h. Jeśli drapanie w gardle Ci przeszkadza – sięgnij po waporyzator.

Haj

Bubba Kush jest nieco słabsza niż prawdziwy OG Kush, dzięki czemu daje energetycznego kopa, poczucie euforii, kreatywności i zapewnia pozytywne nastawienie

bubble kush BubbaKush purple_bubba_kush

One Comment

bakuś 12 sierpnia 2014 Reply

Jeszcze nie paliłem, ale daje 4 gwiazdki bo super wygląda 🙂

Dodaj komentarz