Australijczyk siedzi w więzieniu za podanie córeczce oleju konopnego

0

Córeczka Adama Koesslera chora jest na raka – złośliwego nerwiaka zarodkowego w czwartym stadium. Koessler nie wierząc w możliwości medycyny podawał córce olej konopny i jak mówi zmiana była bardzo duża, córka niemal natychmiast poczuła się lepiej.

adam4

Olej konopny uratował życie już wielu osób, które zaatakował nowotwór – znamy takie przypadki również w Polsce. Niemniej jednak takie leczenie dokonane przez ojca nie spodobało się wymiarowi sprawiedliwości, który wtrącił go do więzienia. Sprawa nabrała rozgłosu z powodu  petycji o interwencje w tej sprawie pod którą podpisało się już ponad 170 000 osób i oczekują jeszcze 30 000 podpisów. Również my Polacy możemy złożyć swój podpis na tej stronie:

https://www.change.org/p/campbell-newman-intervene-on-behalf-of-adam-koessler-who-was-arrested-on-2nd-january-2015-for-administering-medicinal-cannabis-to-his-2-year-old-daughter-rumer-rose-maujean-who-has-been-diagnosed-with-stage-4-neuroblastoma?just_created=true

Facebook Adama Koesslera:

https://www.facebook.com/adamfearlessfather

Jego 2-letnia córeczka walczy o życie, a Adam dzięki presji społecznej otrzymał możliwość przebywania z córeczką w szpitalu.

adam6 adam5 adam3 adam2 adam1

About Author

Miłośnik wolności i świadomego podejścia do życia.

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy