Akcja – 1000 komentarzy pod artykułami o “przestępcach”

0

Jak uświadomić niektórych przestarzałych dziennikarzy na temat tego, że szkodliwość marihuany jest bardzo niska, a głoszenie sukcesów policji po złapaniu 18-latka, który szedł spokojnie ulicą, a w kieszeni miał źle zważonego grama jest wręcz śmieszne. Bardzo ciekawy sposób wymyśliły Wolne Konopie.

Wolne Konopie zachęcają do komentowania, a dokładniej uzyskania ponad 1000 komentarzy pod artykułami, które głoszą sukces policji z tak błahego powodu jak złapanie dzieciaka z odrobiną suszu. Akcja ma na celu danie przede wszystkim dziennikarzom, a także ich odbiorcom do wiadomości, że Ci “przestępcy” nie zrobili niczego złego. Jak piszą Wolne Konopie nie można ich nawet nazwać przestępcami, ponieważ jak mówi kodeks karny, czyn o znikomej szkodliwości społecznej nie stanowi bowiem przestępstwa.

Zobacz jak przebiega akcja pod poniższym wpisem o 18-latku z Kwidzynia:

http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/narkotyki-w-kwidzynie-18-latek-zatrzymany-z-marihuana,2482393,art,t,id,tm.html

Kilka komentarzy na zachętę:

Sami widzicie milicja nie ma lekko, chciała by być wielka, ale jest malutka i bojaźliwa. Skrzywdzone dzieci, nadają się do psychologa a nie do tak odpowiedzialnej pracy. Pokazują, że nie są ludźmi rozumnymi, myślącymi, powtarzają, że takie prawo. Zamiast budować zaufanie społeczeństwa, postawić się na równi z obywatelami, oni siłą na najsłabszych pokazują jacy są potężni. Niestety strzelają sobie w stopy, bo naprawdę coraz więcej ludzi, i to nie dresów, tylko właśnie tych po studiach, swobodnie myślących, potępia działania policji i coraz bardziej staje się niechętna. Rodzi się nienawiść do policji wśród normalnych ludzi którzy, nigdy nic nie przeskrobali. Niestety sami sobie budują taki szacunek. Szacunek się buduję, a nie zdobywa odgórnie siłą – a wy własnie taką stalinowską metodę obraliście. Na szczęście jest coraz więcej myślących ludzi i w końcu się wkurzymy i jak wyjdziemy na ulicę to już z niej nie zejdziemy – bo to co się dzieje w tym kraju to jedno potężne PRZEGIĘCIE !

Kiedyś gnoili w szkole takiego dzieciaka, syna policjanta, żal mi go było bo on niczego nie winien. Ale teraz jest policjantem, i sam gnoi innych. Teraz już wiem, że jego ojca też na pewno gnoili i dlatego został policjantem. I pare innych przypadków utwierdziło mnie, że tak jest. Policjanci w większości to właśnie takie bite biedne dzieci za młodu, nieumiejące się przystosować do otoczenia, rówieśników. Dlatego zostają policjantami, wiedzą, że jako policja będą “bezpieczni”. Już nie będą się bać iść do szkoły czy z niej wracać żeby nie dostać lepca od ogarniętych kolegów. Mają wreszcie wielką pałę i pistolet. Niestety, to nie leczy wszystkich kompleksów, lęk utrwalony przez lata trwa. Dlatego nie ma mowy o łapaniu bandytów czy mafiozów – bo strach wtedy rośnie – pojawiają się uczucia z przeszłości, silny lęk który trzeba w jakiś sposób wyładować. Na szczęście można się wyładować na :
a. alkoholik z parku
b. kontrola gaśnicy, świateł itd w aucie (zawszę się coś znajdzie)
c. przeszukania przechodzących przechodniów a jak coś znajdziemy powiemy że się “dziwnie zachowywał”
d. pijani rowerzyści ale niestety się pozmieniało i ta opcja wyżycia się i podbijania statystyk się skończyła

Widzicie te wszystkie komentarze i nie wstyd wam? nie wstyd waszym rodziną że mają gestapowca w domu? Policja w Polsce to niestety DNO. Ludzie z ledwo maturami na karku którzy mają poczucie władzy ale tylko wobec dzieciaków z trawą. Bo wszyscy wiemy, że jak jest jakaś większa ekipa to siusiają po nóżkach. Przeżyłem i widziałem nie raz, jak się policjanci boją, boją się jak małe pieski, kulą ogonki. Ale na szczęście zawsze można się wyżyć na dzieciakach, wlepić mandat za sprzedawanie grzybów przy drodze itd. To że piszą o złapaniu dzieciaka z trawą bezlitośnie ukazuję w czym nasza polska policja jest dobra? Ostatnie morderstwo w Bochni, wielka obława, wielkie show i co? hehehe mordercy nie ma ale nie martwicie się nadrobimy statystyki dzieciakami z trawą! GLORIA POLSKIEJ MILICJI – JEST WIELKA !

Akcja zdecydowanie będzie niezwykle skuteczna, szczególnie jeśli nie poprzestaną na jednym takim wpisie, a przynajmniej do każdego nowego pojawiającego się w internecie pojawi się kilkadziesiąt potępiających komentarzy. Przyłączysz się?

About Author

Miłośnik wolności i świadomego podejścia do życia.

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy