Znane osoby, które palą marihuanę

0

Gdy w pewnym momencie ktoś przyznaje się lub zostaje złapany na paleniu marihuany w plotkarskich gazetach rozpoczyna się mała burza, kiedyś bardziej negatywna, aktualnie nawet odwrotnie. Te osoby to idole dla dużej rzeszy nastolatków i tych starszych, dlatego warto oddać im hołd, bo zdecydowanie przyczyniają się  do legalizacji marihuany, wynosząc tę sprawę na okładki gazet.

Zaczynamy od najbardziej kojarzonej z marihuaną osoby, czyli Boba Marleya (w tytułowym zdjęciu :)) – kto jak kto, ale ten celebryta otwarcie mówił o marihuanie jako środka do wyciszenia i zajrzenia w siebie.

Dla młodszych osób synonimem marihuany może okazać się Snoop Dog (Snoop Lion), który chwali się wypalaniem 80 skrętów na dzień (możesz to sprawdzić na jego Instagramie). Co prawda w 2002 roku próbował rzucić, ale zrezygnował 🙂

snoop dog lion

 

Rihanna również nie kryje swojego zamiłowania do trawki, często pozując ze skrętem, a także ubierając się w odzież z liściem marihuany.

rihanna420

 

Dla tych, którzy kojarzą niewinną Hanne Montane, Miley Cyrus na pewno będzie dużym zaskoczeniem. Ta piosenkarka stara się zadziwić na każdym kroku np. paląc skręta podczas odbierania nagrody MTV Europe Music Awards.

Miley-Cyrus-smokes-weed-at-VMAs-24

 

Zach’a Galifianakis być może nie kojarzycie z nazwiska, ale na pewno z roli w Kac Vegas i kilku innych zabawnych filmach. Zach jest miłośnikiem marihuany, palił nawet w talk show próbując przekazać skręta do publiczności 🙂

zack420

 

Justin Timberlake, Cameron Diaz, Whilliams Pharrel – oni wszyscy przyznają się do popalania trawki. Bądźmy szczerzy, najprawdopodobniej mógłbym wypisać jakiekolwiek nazwisko z show biznesu i na 95% ta osoba lub przynajmniej od czasu do czasu sobie zapalić.

justin timberlake

About Author

Miłośnik wolności i świadomego podejścia do życia.

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy