TOP rekordów związanych z marihuaną

0

Wiele osób z całego świata dąży ustanowienia tego rekordu. Dla wielu znalezienie się w księdze jest nawet życiowym celem, nieważne jak dziwny miałby to być rekord. Najwięcej zjedzonych pizzy w ciągu minuty, najdłuższe włosy świata, najwięcej odpić piłki głową… wszystko to znajduje się w Księdze Rekordów Guiness’a. Jednak znajdziemy tam również wpisy związane z marihuaną.

Największa na świecie legalna uprawa marihuany
W Niagara-on-the-Lake jest największą na świecie uprawą medycznej marihuany na świecie. Szklarnia liczy sobie 32500 metrów kwadratowych i mieści tysiące roślin, podzielonych na 17 różnych odmian.

Największy na świecie joint
Ten rekord należy do Tony’ego Greenhand’a, znanego miłośnika marihuany. Najwyraźniej jointy standardowych rozmiarów mu nie wystarczyły, więc postanowił skręcić coś własnego. Jego joint ważył prawie 2 kilogramy. Oczywiście nadawał się palenia. Ciekawe tylko na czy Tony spalił go sam?

Najwięcej spalonych jointów na świecie
Irvin Rosenfeld to kolejna osoba, która zapisała się na kartach historii. Jego rekord jest prawdziwy i został opisany w Księdze Rekordów Guinessa w 2014 roku pod tytułem „najwięcej spalonej marihuany.” Nasz bohater spalił ich w ciągu całego swojego życia Rosenfeld pochłonął 115 tysięcy, oczywiście wszystko odpowiednio udokumentował.

Największa na świecie nielegalna uprawa marihuany
Może nie jest to rekord godny Księgi Rekordów Guiness’a, ale bez wątpienia robi wrażenie. W 2011 roku, w Meksyku, odkryto największą nielegalną plantację. Liczyła sobie ponad 120 hektarów. Jak się szacuje, jednorazowy zbiór wyniósłby tam 120 ton narkotyku o łącznej wartości 160 mln dolarów.

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy