Syn Boba Marleya ma wiele wspólnego z ojcem. Dziś otworzył sklep z marihuaną

0

Damian „Jr. Gong” Marley to wykonany ojciec. Uwielbia marihuanę i robi karierę muzyczną. Syn legendarnej gwiazdy ogłosił niedawno, że otwiera legalne ambulatorium z marihuaną, we współpracy z firmą z Kolorado – Tru Cannabis.

Sklep będzie się nazywał Stony Hill i został otwarty dziś – 22 września w Denver Field House. Znajdziemy tam wiele produktów z marihuaną, w tym ciastka, napoje, akcesoria, a także samą marihuanę i ekstrakty w wielu odmianach.

Najmłodszy syn Boba Marleya przyznał, ze zawsze był za legalizacją, ale nigdy nie spodziewał się tego, że otworzy własny sklep z konopią indyjską. 38 letni muzyk osobiście pomagał rozwijać i testować produkty firmy Stony Hill.

Sklep nazywany jest ambulatorium, ale z prawdziwą przychodnią nie ma wiele wspólnego. Nazwa Stony Hill prawdopodobnie wzięła się stąd, że najnowsza płyta Damiana nosi tytuł. Tak samo nazywa się z resztą miejsce, w którym dorastał artysta. Wzgórze znajduje się na Jamajce niedaleko Kingston.

Marley przyznał, że to nie jest jedyny projekt, nad którym pracuje. Wkrótce możemy więc usłyszeć o nowych pomysłach Jr. Gong’a.

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy