Siłownia „pod chmurką”

1

Właśnie powstała pierwsza na świecie siłownia przyjazna palaczom marihuany. W sumie to na razie jest plan budowy, ale już zatwierdzony i na ukończeniu. Siłownia ma ruszyć już tej jesieni. Gdzie? Oczywiście w USA. Tam wszystko jest możliwe.

Mieszkańcy San Francisco, bo tam stanie sala do ćwiczeń, będą mogli legalnie zapalić marihuanę jednocześnie trenując na siłowni. Siłownia ma się nazywać „Power Plant Fitness” i pozwoli członkom na używanie marihuany, jednak tylko na otwartym powietrzu. Jest to pierwsza na świecie siłownia przyjazna palaczom. Być może to tylko zabieg reklamowy, tym bardziej, że marihuana jest tam legalna, ale i tak pomysł ciekawy. Twórca pomysłu zapewnia, że to nie będzie jakaś melina dla palaczy, a najzwyklejsza siłownia, w której po prostu będzie można legalnie zapalić po treningu.
Pomysł wziął się z olimpiady dla palaczy, też odbywającej się w Stanach Zjednoczonych. Miłośnicy marihuany i ich rodziny rywalizują w triatlonach, na torach przeszkód, wyścigach rowerowych, turniejach golfowych oraz maratonie, w którym należy przebiec 4,20 mili. Imprezy rozpoczęły się w 2014 roku właśnie w San Francisco. Oczywiście można przy tym palić marihuanę.
Teraz powstaje jeszcze siłownia. Ma to obalić mit, który mówi o tym, że palacze marihuany są leniwi. A jednocześnie poprawić wyniki ćwiczących. Marihuana pomaga bowiem w regeneracji mięśni po ciężkich ćwiczeniach. Każdy członek siłowni będzie na początku poddawany testom. Na końcu ćwiczeń zostanie mu podana optymalna dawka konopi indyjskiej.
Firma planuje również stworzyć linię produktów spożywczych zawierających kannabinoidy, w tym soki, żel z nasion chia i inne tego typu produkty, które mają pomóc ćwiczącym.

About Author

1 komentarz

  1. Pingback: Czy po zapaleniu trawki przechodzą Ci chęci na cokolwiek? | SuperTrawka - marihuana, haszysz, thc, konopie i informacje na temat

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy