Raper „The Game” również ma swoją przychodnię

0

Niedawno informowaliśmy Was, że syn legendarnego, zmarłego już Bob’a Marley’a – Damian Marley, otworzył własną przychodnię/sklep z marihuaną. Teraz okazuje się, że nie jest sam. Raper „The Game” również wszedł do lukratywnego przemysłu marihuany, stając się współwłaścicielem ambulatorium w Orange Country w Kalifornii. Cóż, trudno się dziwić, marihuana to nie tylko hobby, ale i dochodowy biznes.

Raper przyznał ostatnio, że jego ambulatorium ma być zupełnie inne niż wszystkie kliniki tego typu. Być może to tylko chwyt reklamowy, ale muzyk stwierdził, że mają najlepszą marihuanę na całym świecie. Wszystko oczywiście całkowicie legalnie.

Wszystko zaczęło się od tego, kiedy Jayceon Taylor, znany pod pseudonimem „The Game” nabył udziały w The Reserve, jednej z dziesięciu licencjonowanej przychodni z medyczną marihuaną w Santa Ana. Przychodnia pracowała wówczas nad nowymi odmianami. Raper stwierdził, że celem jego ambulatorium jest dawanie ludziom produktu najwyższej jakości. Przypomnijmy tylko, że kilka miesięcy temu, raper oficjalnie potwierdził partnerstwo z firmą G Farma Brands, która w swojej ofercie ma szeroki wybór produktów z marihuaną. Początkowo „The Game” był tylko twarzą firmy i jak widać, postanowił wziąć sprawy we własne ręce.

Wiemy też, że pierwszym i flagowym produktem firmy rapera będzie napój z marihuaną o nazwie G Lemonade. W Waszyngtonie i Kalifornii G będzie dostępny w trzech smakach. Wszystkie będą zawierały 100 miligramów THC. Wszystkie trzy smaki będą kosztowały trzynaście dolarów, a haj powinien utrzymywać się przez około 4-6 godzin.
Wiemy też, że w planach rapera jest też produkcja jointów. Mają składać się z siedmiu różnych odmian marihuany, które pozostają tajemnicą.

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy