[Poradnik] Jak czerpać z palenia marihuany 100% przyjemności

0

Co różni osobę uzależnioną od tej, która po prostu korzysta dla przyjemności? Dla tej pierwszej nie ma znaczenia w jakiej postaci jest podawana używka. Podobnie jest z marihuaną. Okazjonalny palacz bardziej potrafi cieszyć się jej dobrodziejstwami. Jest kilka sposobów, aby z palenia czerpać jeszcze więcej przyjemności.

Wykorzystać akcesoria
Zaopatrz się w pojemnik na marihuanę, bibułki, młynek, lufkę, możne nawet bongo, dzięki temu palenie będzie czystą przyjemnością. Wszystko warto trzymać składnie w jednym miejscu.

Wybierz ulubione odmiany
Jak zapewne wiesz, jest kilka, a nawet kilkaset odmian marihuany. Nie musisz ograniczać się do palenia byle czego. Kto wie, może któraś z odmian posmakuje Ci o wiele bardziej? Najlepiej palić marihuanę, która najlepiej nam pasuje. Nie ma potrzeby zadowalać się tym co wszyscy. Będzie zdrowiej dla organizmu i przyjemniej dla nas.

Poczuj ten relaks
Palenie marihuany nie musi ograniczać się jedynie do imprez lub samotnego oglądania filmów. Spróbuj wykorzystać ten czas na kreatywne zajęcia. Możesz grać na instrumencie, malować, pisać… zrób coś twórczego.

Zapal w odpowiednim towarzystwem
To prosta zasada, której wiedzą chyba wszyscy wprawieni imprezowicze. Towarzystwo ma wielkie znaczenie. O ile nie najważniejsze. W gronie nieznajomych nie będziesz mógł dać się ponieść. Będziesz bardziej spięty i nienaturalny. Nie jest to zdrowe, ani przyjemne. Zapal w gronie znajomych, którzy poprawiają Ci humor.

Okiełznaj gastrofazę
Nie ma w tym tajemnicy, że marihuana wyostrza zmysły smaku i zapachu. Wtedy zaczynamy być głodni. Ale nie ma co popadać w szał jedzenia wszystkiego co popadnie. Można wcześniej przygotować sobie ulubioną, zdrową potrawę. Fajnie jeżeli dania są kolorowe.

Wybierz odpowiedni czas
Najważniejsze to wiedzieć kiedy można zapalić. Najlepiej wybrać chwilę wolnego, urlop, weekend. Taki dzień, w którym nie mamy obowiązków i możemy się spokojnie zrelaksować. Nie warto z powodu palenia zmieniać planów na przykład co do ważniejszych spotkań, innych hobby a już na pewno nie wolno odkładać pracy.

Dodalibyście coś do listy? Kierując się tymi zasadami, każde palenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Źródło: herb.co

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy