Napój z dodatkiem THC? Marihuana jak piwo?

0

Odkąd marihuana stała się legalna w wielu stanach USA, wiele osób myśli jakby ten fakt wykorzystać we właściwy sposób. Tak, aby przyniosło to zysk. Skutkuje to pojawianiem się na rynku wielu produktów. Niektóre są mniej udane, inne bardziej.

Ciekawym pomysłem bez wątpienia jest projekt Sprig – woda z dodatkiem THC. A co Wy o tym myślicie?

Ten pomysł już był, ale nie do końca. Produktów spożywczych z marihuaną jest bardzo wiele. Jednak prawie wszystkie z nich mają ten sam problem. Nie zawiera w sobie zadawalającego stężenia THC. Spring ma to zmienić! Procent zapewnia, że stężenie można będzie sobie wybrać, a więc produkt będzie można dostosować do siebie, w zależności czy jesteśmy dopiero początkującymi, czy też zaprawianymi w bojach użytkownikami konopi. To tak jak z piwem i procentami alkoholu!

Sprig jest napojem, który w jednej puszcze może zawierać 15mg THC. Taka ilość psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu sprawia, że nawet początkujący konsumenci marihuany mogą wypić ją za jednym razem bez obawy, że przyjmą zbyt dużą ilość. Napój może zawierać też większa stężenia. Produkt oparty jest na odmianach Indica, które powodowałyby senność i relaksację.

Jeżeli bicie się pepermentów, producent zapewnia i uspokaja, że każda partia jest testowana pod względem mocy i jakości, a ponieważ jest to produkt spożywczy, to efekty czuć dopiero po około 30 minutach. W przypadku palenia marihuany efekt jest dużo szybszy, a maksymalny haj odczuwalny jest po około 30 minutach.

Oczywiście napój będzie do kupienia jedynie w Stanach Zjednoczonych.

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy