Festiwal konopny w Poznaniu już w maju

0

IndorShop.pl oraz higrow.pl wspólnie zapraszają na pierwszą edycję Festiwalu Konopnego, który odbędzie się już 14 maja w Poznaniu w klubie OFF Garbary przy ul. Małe Garbary 7. Będzie się działo.

Festiwal ma calu promocję marihuany do celów rekreacyjnych i medycznych oraz wszystkich aspektów z tym związanych. W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji, a w tym bloki edukacyjne, wykłady i szkolenia tematyczne dla hodowców. Blokiem informacyjnym zajmie się Poznański Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich.

W klubie pojawią się również stoiska, w którym każdy z uczestników będzie miał okazję spróbować konopnych wypieków, dowiedzieć się czegoś na temat medycyny konopnej i konopnych tekstyliów oraz porozmawiać z prawnikiem czy specjalistą od uprawy. Będzie też można zakupić wiele gadżetów, a w tym młynki, fajki wodne i inne artykuły, oczywiście o charakterze kolekcjonerskim.
Zagrają między innymi Dj Kangur, Avens & Kondor, Snake & Cubeman oraz Soundsystem Kukabara. W trakcie Festiwalu odbędzie się również Street Art JAM. Ściany OFF’a pokryją się pracami Artystów z całej Polski.

Więcej o imprezie można dowiedzieć się na stronie internetowej projektu – www.festiwalkonopny.pl.

 

About Author

Skomentuj

Skomentuj przez FB

komentarzy